Akcji pod tytułem wySTRZYŻ CHATĘ  – to nic innego jak popularne na całym świecie a głównie w stanach czy na wyspach wyprzedaże garażowe.
Każdy ma chyba w domu, piwnicy czy właśnie garażu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które z chęcią by sprzedał  –  bo ciężko mu tak po prostu wyrzucić.
Niejedna osoba z chęcią pozbędzie się rzeczy, żeby zrobić miejsce na nowe… Takiej potrzebie wychodzę na przeciw, to już będzie 4 edycja w naszej dzielnicy.

Zapisy od 4 czerwca 2021 od godz: 18:00. 

ZAPISY dla wystawców TUTAJ    https://forms.gle/eZT31A8KeWYocYz P7 

(ilość miejsc ograniczona, pierwszeństwo mają mieszkańcy dzielnicy STRZYŻA) 

 

Tutaj filmik z 3 edycji akcji w dużej mierze sąsiedzkiej 🙂 

Szczegóły dla wystawców zapisanych!:

1. pomysły czy dodatkowe pytania ddajkowska@gmail.com  lub telefonicznie 516 716 928 ((najlepiej sms z danymi)
2. Dobry humor i zadbane i ładnie przygotowane rzeczy gwarancją udanej wyprzedaży
3. Dzieci – (pod opieką rodziców) wyznaczymy teren przy placu zabaw. /również zgłoszenia mailowe lub sms/
4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy i zachowanie sąsiadów i klientów… (prosimy o schludność)
5. W wyprzedaży nie mogą brać udziału firmy, które zajmują się sprzedażą.
6. Zabrania się handlu przedmiotami niebezpiecznymi niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji lub posiadanie których jest niezgodne z prawem.
7. Każdy uczestnik wyprzedaży tworzy własne stoisko na kwadracie, w wyznaczonym numerze zgodnym ze planem organizatora w ramach zgłoszeń (będą numerki stoisk)!!! Ustawić się można już od 10:15! Prosimy o zachowanie schludności i nie zajmowanie zbyt dużej przestrzeni. Jest to pilotażowa edycja 🙂 8. Sprzedawane przedmioty muszą być w własnością min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000zł.
8. ORGANIZATOR zastrzega sobie prawo odmówienia wystawcy w przypadkach późnego zgłoszenia i zbyt dużej ilości wystawców potwierdzonych /może okazać się dużo chętnych, wiec proszę o wyrozumiałość/

Kto chciałby zrobić sprzedaż własnych wypieków czy jedzonka w ten dzień również zapraszam do kontaktu: 516716928 – będą specjalne miejsca na kulinaria.

Wszelkie pomysły i uwagi również zgłaszajcie od razu 🙂
 
ZAPRASZAM!!!
DOROTA 🙂
te: 516716928