wySTRZYŻ CHATĘ

wySTRZYŻ CHATĘ na kwadracie

I edycja – 30 września 2018 godz: 11:00-16:00

Akcji pod tytułem wySTRZYŻ CHATĘ na kwadracie – to nic innego jak popularne na całym świecie a głównie w stanach czu na wyspach wyprzedaże garażowe /GARAGE SALE/

Każdy ma chyba w domu, piwnicy czy własnie garażu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które z chęcią by sprzedał

Każdy ma chyba w domu, piwnicy czy własnie garażu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które z chęcią by sprzedał – bo cieżko mu tak po prostu wyrzucić. Niejedna osoba z chęcią pozbędzie się rzeczy, żeby zrobić miejsce na nowe… Takiej potrzebie wychodzę na przeciw, bo skoro do tej pory nic takiego nie było na naszej dzielnicy to chciałabym zorganizować 1 edycję takiej akcji.

Zapraszamy do KUPOWANIA podczas 1 edcji wySTRZYŻ SZAFĘ na kwadracie 🙂 – czyli wyprzedaż prywatnych rzeczy w dzielnicy Strzyża na placu Generała Maczka dnia 30.09.2018 /niedziela/ od 11.00 do 16.00

ZAPISY ZAMKNIĘTE w dniu 10.09.2018.
Szczegóły dla wystawców zapisanych!:

1. pomysły czy dodatkowe pytania info@naszastrzyza.pl lub telefonicznie 516 716 928 ((najlepiej sms z danymi)
2. Zrzutka na osobę sprzątającą po 2zł od wystawcy. (bo wiem, ze potem jest mega syf i fajnie by to było zamieść i powyrzucać do śmieci)
3. Dzieci – (pod opieką rodziców) wyznaczymy teren przy placu zabaw. /również zgłoszenia mailowe lub sms/
4. opcja GOLD (tylko 20 sztuk – zapis do 23wrzenia/. Za dopłatą 30zł możliwość wypożyczenia wieszaka na odzież i małej skrzynki warzywnej na rzeczy. płatna na konto podane w mailu/
5. Organizator nie ponoszi odpowiedzialności za sprzedawane rzeczy i zachowanie sąsiadów i klientów… (prosimy o schludność)
6. W wyprzedaży nie mogą brać udziału firmy, które zajmują się sprzedażą.
7. Zabrania się handlu przedmiotami niebezpiecznymi niedopuszczonymi do sprzedaży, wymagającymi koncesji lub posiadanie których jest niezgodne z prawem.
8. Każdy uczestnik wyprzedaży tworzy własne stoisko na kwadracie, w wyznaczonym numerze zgodnym ze planem organizatora w ramach zgłoszeń (będą numerki stoisk)!!! Ustawić się można już od 10:15! Prosimy o zachowanie schludności i nie zajmowanie zbyt dużej przestrzeni. Jest to pilotażowa edycja 🙂 8. Sprzedawane przedmioty muszą być w własnością min. pół roku i zysk ze sprzedaży nie przekroczy 1000zł.
9. ORGANIZATOR zastrzega zobie prawo odmówienia wystawcy w przypadkach późnego złoszenia i zbyt dużej ilości wystawców potwierdzonych /może okazać się dużo chętnych, wiec proszę o wyrozumiałość/
10. UWAGA aktualizacja!! Ograniczenie ilosći – przy pierwszej edycji robimy 60 wystawców – ZAPISY ZAMKNIETE!
 
Kto chciałby zrobić sprzedaż własnych wypieków czy jedzonka w ten dzień również zapraszam do kontaktu: 516716928 – będą specjalne miejsca na kulinaria.
 
Wszelkie pomysły i uwagi również zgłaszajcie od razu 🙂
 
ZAPRASZAM!!!
DOROTA 🙂
te: 516716928