PROJEKTY

 

 

Prywatny, ale Projekt i to chyba projekt życia 🙂  Zabrałam syna na roczną podróż na drugi koniec świata… dlaczego projekt a nie urlop… bo przygotowania do zrobienia sobie zawodowo rocznej przerwy a syna przygotowanie do podróży życia to jest właśnie projekt… i to najlepszy, jaki może nam się w życiu zdarzyć zaplanować.
Planowania było sporo, bo spakowanie życia w kartony i schowania do piwnicy, wynajęcie własnego mieszkania… to wcale nie są takie hop siup sprawy…

Udało mi się pokazać Kajtkowi kawałek świata, choć niestety z powodów Koronawirusa przerwaliśmy podróż bez zaliczenia części zaplanowanych krajów.

Za to udało nam się spędzić ponad 4 miesiące w Australii, do tego byliśmy również: w Katarze, Sri Lance,  Nowej Zelandii, Malezji i Singapurze.  Więcej opowieści podczas różnych okazji oraz na profilu FB, który zamierzamy z synem uzupełnić o ciekawe filmiki i fotki…  https://www.facebook.com/KaytekTravel/

 

 


logo wySTRZYŻ CHATĘ 2

 
Akcji pod tytułem wySTRZYŻ CHATĘ na kwadracie – to nic innego jak popularne na całym świecie a głównie w stanach czu na wyspach wyprzedaże garażowe /GARAGE SALE/Każdy ma chyba w domu, piwnicy czy własnie garażu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które z chęcią by sprzedał – bo cieżko mu tak po prostu wyrzucić. Niejedna osoba z chęcią pozbędzie się rzeczy, żeby zrobić miejsce na nowe… Takiej potrzebie wychodzę na przeciw, bo skoro do tej pory nic takiego nie było w dzielnicy Strzyża to chciałabym zorganizować 1 edycję takiej akcji.

 

więcej o projekcie…

 

 

logo

Shekle to był  projekt największej w Polsce kobiecej drużyny regatowej, ścigającej się w klasie ORC (Offshore Racing Congress) na dużych jachtach regatowych.
Celem przede wszystkim były dobre, sportowe emocje na wodzie, jak również promocja regatowego żeglarstwa morskiego w Polsce, szczególnie wśród żeglarek!
Ja osobiście byłam sternikiem teamu i w początkowej fazie głównym trenerem żeglarskim  dziewczyn.

Trenowałyśmy głównie w Gdańsku, Pływałyśmy na jachtach  – s/y Fujimo, s/y Falcon, s/y Oiler.pl.  Osiągnięcie do którego zmierzął projekt:  Start w Mistrzostwach Europy w Żeglarstwie Morskim ORC w 2017 roku.

więcej o projekcie…

 
 

.

  42558306_1162498040590495_8522905249319485440_n

 

Współtworzyłam na zlecenie firmy Vector Sails projekt regatowy dla najlepszych zawodników z różnych klas żeglarskich.

 

 

 

 

 


 

wodna-fiesta

Koordynowałam wydarzenie pod nazwą „WODNA FIESTA 2016 i 2017 ” – Co to za akcja??? – to w skrócie dni otwarte obiektów wodnych. Czyli mnóstwo rozrywki na żywo (nad, pod i na wodzie) dla dzieci, młodzieży, całych rodzin i seniorów. Promocja aktywności w żeglarstwie, kajakach, kitesurfingu, czy nurkowaniu będą pokazy, parady łodzi, dni otwarte obiektów, wystawy, koncerty, projekcje filmów wodnych, warsztaty, wyścigi, chrzciny wodne, spotkania z mistrzami, wycieczki statkiem, testowanie sprzętu….a to wszystko w JEDEN WEEKEND każdego roku:)

więcej o projekcie

 


 
 

Koordynowałam rozwijanie się nowej bazy sportów wodnych w Rewie, gdzie współorganizowałam regaty i organizowałam testy sprzętu.
Do dziś z sentymentem polecam każdemu bazę Piotra Olewińskiego w Rewie czyli Rewa Surf Centrum  www.rewasurf.pl