PROJEKTY

42558306_1162498040590495_8522905249319485440_n

 

Współtworymy z firmą Vector Sails projekt regatowy dla najlepszej młodzieży z różnych klas żeglarskich. Niedługo więcej o projekcie. Na razie zapraszam na FB teamu: https://www.facebook.com/VectorSailsRacingTeam/

 

 

 

 

 

 

 

 

logo wySTRZYŻ CHATĘ 2

Akcji pod tytułem wySTRZYŻ CHATĘ na kwadracie – to nic innego jak popularne na całym świecie a głównie w stanach czu na wyspach wyprzedaże garażowe /GARAGE SALE/Każdy ma chyba w domu, piwnicy czy własnie garażu mnóstwo niepotrzebnych rzeczy, które z chęcią by sprzedał – bo cieżko mu tak po prostu wyrzucić. Niejedna osoba z chęcią pozbędzie się rzeczy, żeby zrobić miejsce na nowe… Takiej potrzebie wychodzę na przeciw, bo skoro do tej pory nic takiego nie było w dzielnicy Strzyża to chciałabym zorganizować 1 edycję takiej akcji.

 

więcej o projekcie…  

 

 

logo

Shekle to był 2 letni projekt największej wtedy  w Polsce kobiecej drużyny regatowej, ścigająej się w klasie ORC (Offshore Racing Congress) na dużych jachtach. Celem przede wszystkim byly dobre, sportowe emocje na wodzie, jak również promowcja regatoweg żeglarstwa morskie w Polsce, szczególnie wśród żeglarek!  Dziewczyny, zapraszamy Was na pokład!

Trenpwałyśmy głównie w Gdańsku, Pływałyśmy na najpiękniejszych sportowych jachtach w Polsce – s/y Fujimo, s/y Falcon, s/y Oiler.pl. Osiągniete i zrealizownae plany =- Start w Mistrzostwach Europy w Żeglarstwie Morskim ORC w 2017 roku.

więcej o projekcie… 

.

wodna-fiesta

Nasza firma koordynowała wydarzenie pod nazwą „WODNA FIESTA 2016 i 2017 ” – Co to za akcja??? – to w skrócie dni otwartce wszytkich obiektów wodnych. Czyli mnóstwo rozrywki na żywo (nad, pod  i na wodzie) dla dzieci, młodzieży, całych rodzin i seniorów.  Promocja aktywności w żeglarstwie, kajakach, kitesurfingu, czy nurkowaniu będą pokazy, parady łodzi, dni otwarte obiektów, wystawy, koncerty, projekcje filmów wodnych, warsztaty, wyścigi, chrzciny wodne, spotkania z mistrzami, wycieczki statkiem, testowanie sprzętu….a to wszystko w JEDEN WEEKEND każdego roku:)

więcej o projekcie